New SI10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
New SI10

by Alkan

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bu forum niye SIKICI?

+3
grkem
erkan
mali
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
mali
Moderator
Moderator
mali

bu forum niye SIKICI? Empty
MesajKonu: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:13 pm

valla bana sorarsanız okuldaki insanların forumda haberdar olmadığından doalyı sıkıcı. ayrıca sürekli silinen yazılarımız da sıkıcı yapıyor sonuçta ben 45 mesaj yazıp seviye atlamıştım ama bir açtım ki 10 mesaja düşmüşüm. benim için bu forum sanki bir knight world of warcraft gibi ilerlemeli bir şey:D
erkan
Mocha Genc
Mocha Genc
erkan

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:15 pm

gercektende bir monotonlaşma sozkonusu okulun bu guzel forumu tarihe karışmayamı gidiyor neler yapmalıyız acepppp
grkem
Mocha Genc
Mocha Genc
grkem

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:15 pm

oha 12 olmşun cidden Shocked
mali
Moderator
Moderator
mali

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:16 pm

Exclamation affraid affraid evet ya :@ çok sinirlendim paramla rezil oluyorum ya. ayrıca erkan arkadaşımızın dediği gibi sanki forumun 1 aylık ömrü var en fazla
tunga_
Yeni Genc
Yeni Genc
tunga_

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:17 pm

evet abi geçen sefer ki gibi olmasın ya bu kalsın bari
erkan
Mocha Genc
Mocha Genc
erkan

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:19 pm

acı bir haber: resmi kayıtlara gore forumun 59 uyesi var okulumuzda en 500 ogrenci olsa ki daha fazla forumun tanıtımının ne denli başarısız oldugunu goruyoruz ben bir mocha genc olarak gercekten uzuluorm... istatistikler yalan soylemez
mali
Moderator
Moderator
mali

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:19 pm

bence de bu forum yılbaşını görmeli bütün okul camiası bu forumdan yılbaşı kutlamalarını yayınlamalı bir birlik olmalı ama bunu adminlerin ve modların okul yönetimiyle konuşması lazım ki forum yayılsın ayrıca her sınıfın kendi bir klasörü olmalı ve ortak salonu
grkem
Mocha Genc
Mocha Genc
grkem

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:21 pm

evet ama bildiğim kadarıyla okul izin vermiyo bu foruma isim geçsin istemiyo
erkan
Mocha Genc
Mocha Genc
erkan

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:21 pm

mali arkadaşıma katılmaktayımm modların devreye girmesi lazım bu aşamada
mali
Moderator
Moderator
mali

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:22 pm

ya ayrıca çok da özen gösterilmiyor yani bence sadece FEN SOSYAL TM altında başlıklar açılıp geri kalan lise 1a b v d prep a b c d gibi olmalı ki millet kaynaşşın. No
mali
Moderator
Moderator
mali

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:23 pm

hemen bir şey daha ekliyim baktığımda şuan sitede hiçbir yönetici AKTİF değil ya da ONLİNE değil. bu da üzücü bir durum Question No scratch
tunga_
Yeni Genc
Yeni Genc
tunga_

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:24 pm

iyide abi her sınıftan bizim sınıf gibi 15 20 kisi çıkmaz ki 2 kisi için oda da açılmaz
grkem
Mocha Genc
Mocha Genc
grkem

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:25 pm

sürekli girp çıkan 7-8 kişi war 54 kişi mi ne kayıtlı yani kayıtlı olup çıkmış milletin mesajı yok daha Crying or Very sad
mali
Moderator
Moderator
mali

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:26 pm

o zaman lise 1 prep fen tm ve sosyal diye açmaları lazım. o 59 kişi yalan ya baksanıza mesaj atan ve foruma katkıda bulunanlar belli ama bu katkı sağlayanlar banleniyor=)
tunga_
Yeni Genc
Yeni Genc
tunga_

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:29 pm

hahehae boşver ya açtılar işte
mali
Moderator
Moderator
mali

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:30 pm

bakıldığında forum hoş duruyor ama biz de katkıda bulunalım biraz okulda adını yayalım ama okul yönetimi ne der bilemem Exclamation Question Arrow What a Face
grkem
Mocha Genc
Mocha Genc
grkem

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:30 pm

milleti zorla foruma sokalım Twisted Evil
erkan
Mocha Genc
Mocha Genc
erkan

ben cok umutsuzum arkadaşlar ama canımız saolsun ne diyeyim
bu arada son dedikodulara gore tunganın aşk hayatı cok hareketliymişRazz Razz Laughing
mali
Moderator
Moderator
mali

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 9:36 pm

bir şey daha söylicem sürekli topic silinmesi üyelerin sinirini de bozar o topicler kalmalı ki yeni girenler anlasın eski üyeler bu forumu kullanıyor demek ki iş var bu forumda ben yazayım desin ben güzel bir öneri
Alkannn
Patron-Ana Moderator-Kurucu
Patron-Ana Moderator-Kurucu
Alkannn

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPtsi Eyl. 17, 2007 10:06 pm

Okul yonetimine duyurmadan yayarsak bir problem cikacagini sanmiyorum ayrica forumu eglenceli kilmak icin coklu oyunlar yuklemeye calisiyorum ama bu biraz zaman alicak...ayrica uye olanlarin cogu bile yazmaktan cekiniyor ve millet ne dusunur diye bakiyor... Algan hakli olabilirsin... Uye sayisi artikca ve topic cogaldikca insanlarda konuscak yazicak daha cok sey bulabilirler ama bu da zamanla olabilecek bişey...
GÜRKAN
Genel Moderator
Genel Moderator
GÜRKAN

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptySalı Eyl. 18, 2007 3:08 pm

Arkadaşlar forumun geleceği konusunda bu kadar karamsar olmayalım,büyük bir tanıtım kampanyasına başlamadan 3-4 gün içerisinde yaklaşık 60 üyeye ulaşıldı,geçen seneki forum bu konuda daha başarısızdı...

Ayrıca seçim öncesinde forumun hareketleneceğini umuyorum,sonuç olarak bir iletişim aracı olan interneti,aday-seçmen arasındaki koordinasyon için kullanmak,başkan adayları için yapılacak şeyin başında gelir...Bu konuda forumun önemli bir değer kazanacağını düşünüyorum ki muhmetel Adaylara da bu konuda buradan sesleniyorum...Ama geçen seneki gibi olmaması için biz forum yöneticileri olarak her zaman tetikte olacağız ve Türk Ceza Kanunu'nu ve Anayasa'nın ilgili maddelerini en sıkı ama bir o kadar da düşüncelere saygılı ve özgürlükçü bir biçimde işleteceğiz...Kimsenin en ufak bir kaygısı bile olmaması en büyük arzumuzdur...

Ayrıca forumun bilgi ve deneyim açısından çok şey öğrenebilme potansiyeline sahip hazırlık sınıfları öğrencilerinin de ilgi odağı olacağını beyan etmek istiyorum...Böylece okul içi kaynaşma ve yeni nesillerin bizlere yaraşır bir şekilde gelişmesi sağlanacaktır...Bu konudaki tanıtım aşamasının CES'in düzenleyeceği ''SINIF ABİLİĞİ'' projesine katılan öğrenciler tarafından yürütülmesini arzu ediyorum...

Aklıma gelen bir diğer fikir de etkinlik kollarına ait başlıkların açılması...Bu yapılanmanın özellikle okulumuzda yardım çalışmalarını yürüten 'Sosyal yardım kolu' na çalışmalarını duyurmak ve onlara destek toplamak yoluyla büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum...Çeşitli kollar için de koordinasyon sorunu forumda aşılabilir...

Unutmayalım ki forumumuz emekleme dönemindedir,yıliçerisindeki gelişmelerle ve daha da önemlisi zamanla forumumuz büyüyecektir...Gün,herşeyi akışına bırakma günüdür...Aksi takdirde hızlandırılmış ve hormonlu gelişmeler,geçen seneki gibi erken ölümlere yol açacaktır...Gelişmenin yolu Sabırdır...

Saygılar...
Mehmet Can
Karizma Genc
Karizma Genc
Mehmet Can

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptySalı Eyl. 18, 2007 3:22 pm

Biz mezun olunca bu forum artık dolmaya başlar Laughing Laughing Laughing Very Happy
mali
Moderator
Moderator
mali

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPerş. Eyl. 20, 2007 7:10 pm

forumun kapanmasına az kaldıVery Happy sunny
GÜRKAN
Genel Moderator
Genel Moderator
GÜRKAN

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPerş. Eyl. 20, 2007 7:43 pm

mali demiş ki:
forumun kapanmasına az kaldıVery Happy sunny
arkadaşlar bu forumu eğlence merkezi yada boş zaman geçirme sitesi olarak değil iletişim için kullanırsak kapanmaz ve de kapanması söz konusu olmaz...Üye olan 66 kişinin sürekli bu sitede boş boş dolanmasını bekleyemezsiniz...Ne de olsa burası teneffüs esnasındaki bir okul bahçesi değildir...
Mehmet Can
Karizma Genc
Karizma Genc
Mehmet Can

MesajKonu: Geri: bu forum niye SIKICI?   bu forum niye SIKICI? EmptyPerş. Ekim 04, 2007 7:46 pm

Arkadaşlar bu aralar kimseyi göremiyorum sitede , bana sorarsanız bu forum bitmiş... affraid

bu forum niye SIKICI?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki