New SI10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
New SI10

by Alkan

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ramazan ayi kutlu olsun

+5
*anil
erdem
anıl
Arda
GÜRKAN
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
*anil
2. Baskan
2. Baskan
*anil

Ramazan ayi kutlu olsun - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Ramazan ayi kutlu olsun   Ramazan ayi kutlu olsun - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 14, 2007 9:12 pm

tamam abi tartissinlar ama forum dostlk kardeslikdir lutfen, lutfen Laughing
sınırlari asmadan tartisabilrsnz yoksa kitlerim konuyu Exclamation
GÜRKAN
Genel Moderator
Genel Moderator
GÜRKAN

MesajKonu: Geri: Ramazan ayi kutlu olsun   Ramazan ayi kutlu olsun - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 14, 2007 9:16 pm

senin de benimki hakkında olsa (kulaktan dolma duyumlar dışında) dandik ve gereksiz gibi yorumlarda bulunmazdın... Hee inanmıyorsun o da senin bileceğin iş,diyecek birşeyim yok sonuçta seni de bu görüşe iten bazı şeyler olmuştur,yada başından geçen olaylar seni buna itmiştir vb...Bunlar senin için gerekli nedenler olabilir...Bu yüzden seninkiler de benim için hiç bir zaman gereksiz ve dandik değiller...
erdem
Mocha Genc
Mocha Genc
erdem

MesajKonu: Geri: Ramazan ayi kutlu olsun   Ramazan ayi kutlu olsun - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 14, 2007 9:17 pm

Ne ramazanmiş farao
tunga_
Yeni Genc
Yeni Genc
tunga_

MesajKonu: Geri: Ramazan ayi kutlu olsun   Ramazan ayi kutlu olsun - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 14, 2007 9:17 pm

ya ben sana bisi demdeim zaten ben fikrimi soledim niye hemen üstüne alınıyosun
GÜRKAN
Genel Moderator
Genel Moderator
GÜRKAN

MesajKonu: Geri: Ramazan ayi kutlu olsun   Ramazan ayi kutlu olsun - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 14, 2007 9:20 pm

O zaman inançlar hakkında ''dandik,gereksiz'' gibi görüşlere sahip olmamaya özen gösterelim,sahip olsak bile yüksek sesle dile getirmeyelim,insanların gerçekten çok damarına dokunur bu...
erkan
Mocha Genc
Mocha Genc
erkan

MesajKonu: Geri: Ramazan ayi kutlu olsun   Ramazan ayi kutlu olsun - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 14, 2007 9:26 pm

arkadaşlar inanç kavramını tartışırsak cok farklı boyutlara girmiş oluruz bunun için felsefe forumları var oraları kullanabilirsiniz. İnanç herkesin içinde olan ve orada da biten bir olgudur.
ege ve tunga kardeşlerimizin tartışmasında da tunga kardeşimin artniyetli oldugunu dusunmuyorum cunku içini biliyorum. Ama ege kardeşimde tepki gostermekte haklı olabilir cunku insan bazı şeylere cok baglı olabilir, bunun içinde inançda vardır.Egede inancına saygı gosterilmesini bekliyor. Tunga kardeşimin açıklamasını talihsiz buluyorum aynı zamanda olayı bir tartışma yaratma amacı içinde olmadıgını da biliyorum
sarılın opusun=)
Tolga'
Mocha Genc
Mocha Genc
Tolga'

MesajKonu: Geri: Ramazan ayi kutlu olsun   Ramazan ayi kutlu olsun - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 14, 2007 11:38 pm

çok şekil olmuş konu ben büyüme çağındayım bahanesiyle tutamıyorm ama tutanlara bravo jocolor

Ramazan ayi kutlu olsun
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-