New SI10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
New SI10

by Alkan

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

VİDYOOO SÜPER

3 posters
YazarMesaj
mali
Moderator
Moderator
mali

VİDYOOO SÜPER Empty
MesajKonu: VİDYOOO SÜPER   VİDYOOO SÜPER EmptySalı Eyl. 18, 2007 3:15 pm

Haftanın vidyosu süper ya:D şöyle bir kaleci yükseldi ama ondan önce şöyle ibrahim TORAMANNNNNN GOL GOL GOL GOGOGOGOLLLL aman allahım o nasıl bir şut ooo nasıl birr şutt. tam 2 metreden süperr ibrahim Toraman. gıdısıyla öyle bir şut çekti ki şutun yarısı boşa gitti:D o nasıl bir vuruş portekiz kalecisi ricardohala havada inemiyor ricardo inemiyor. 1 0 olduportekiz dağıldı daha ne olacaktı evet yenecekler miydi yoksa:Dbu arada yan hakemle orta hakem bir şey konuşuyor.ve kırmızı kart kırmızı kart çıktı şuanda. orada oyuncular birbirlerine girdiler:D
figo yu görüyorum figonun türkçesi var o her 2 tarafı da yatıştıracaktır ve kırmızı kart figoya çıkıyor:D inanılmaz ... BİR DE PENALTI oldu bir penaltı oldu 1 0 öne geçtikten sonra 1 dakka sonra bir penaltı kazanıyoruz:D:D:D:D bu arada van hojdonk geldi bana bırak dedi ve KIRMIZI kart. portekiz dağıldı Very Happy hojdonkta atılıyor . portekizli futbolcular yere kapandı. şimdi hami geldi VURDU VE GOLLLLLLLLLL kim attı hami attı kim attı bay füze attı . kalenin sağ diğeri kırıldı.
*anil
2. Baskan
2. Baskan
*anil

VİDYOOO SÜPER Empty
MesajKonu: Geri: VİDYOOO SÜPER   VİDYOOO SÜPER EmptySalı Eyl. 18, 2007 5:04 pm

begendigine sevindim buarada lost topicin geyik bolmune tasinmisdir fikirlerinin forum hakkinda olanlarini buraya yazarsan seviniriz bu topicde olduu gbi..
Alkannn
Patron-Ana Moderator-Kurucu
Patron-Ana Moderator-Kurucu
Alkannn

VİDYOOO SÜPER Empty
MesajKonu: Geri: VİDYOOO SÜPER   VİDYOOO SÜPER EmptySalı Eyl. 18, 2007 8:43 pm

Very Happy Hava 83 derece mevsim normallerinin biraz altinda Very Happy Yavuz Şeçkin harika bi adam, cok başarili bi taklit tebrik ediyorum=))

VİDYOOO SÜPER
1 sayfadaki 1 sayfası