New SI10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
New SI10

by Alkan

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tek soruluk anket

+4
posteriti
a.y.s
GÜRKAN
*anil
8 posters
YazarMesaj
*anil
2. Baskan
2. Baskan
*anil

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyPerş. Eyl. 13, 2007 8:17 pm

Dünya çapinda bir anket yapilmis.
Sadece bir soru sorulmus:

"Lütfen dünyanin geri kalan kismindaki yiyecek eksikligine bir çözüm ile ilgili kisisel görüsünüzü dürüstçe
belirtiniz."

Anket büyük bir basarisizlikla sonuclanmis. Çünkü Afrika'da insanlar "yiyecek" kelimesinin ne anlama geldigini bilmiyorlar.

BatiAvrupa'da insanlar "eksiklik" kelimesinin ne anlama geldigini bilmiyorlar.

Dogu Avrupa'daki insanlar "kisisel görüs"ün ne anlama geldigini bilmiyorlar.

Orta Dogu'da insanlar "çözüm"ün ne anlama geldigini bilmiyorlar. Güney Amerika'daki insanlar "lütfen" kelimesinin ne anlama geldigini bilmiyorlar.

Israil'deki insanlar "dürüstlük" kelimesinin ne anlama geldigini bilmiyorlar.

Ve Amerika'daki insanlar "dünyanin geri kalan kismi"nin ne anlama geldigini bilmiyorlar.
aci ama gercek yorumlarinizi bekliorum
GÜRKAN
Genel Moderator
Genel Moderator
GÜRKAN

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: Geri: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyPerş. Eyl. 13, 2007 8:51 pm

dogru bir seye benziyor yalniz Güney Amerika'nin ve israil'in bu özelliklerinin nedeni ne onu anlayamadim...Diger belirlemelere hak veriyorum...
a.y.s
Yeni Genc
Yeni Genc

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: Geri: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyCuma Eyl. 14, 2007 8:05 pm

kesinlikle cok dogru! Ozeillikle Amerika konusunda fazlasiyla katiliyorum. Amerikalilar dunyada kendilerinden baska kimsenin yasamadigini zannediyorlar.Televizyondaki haberler sadece Amerika uzerine. Dunyadan hicbir haber verilmiyor. Resmen uyutuluyor insanlar.
posteriti
Moderator
Moderator
posteriti

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: Geri: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyCuma Eyl. 14, 2007 11:22 pm

yalan
ece
Yeni Genc
Yeni Genc
ece

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: Geri: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyC.tesi Eyl. 15, 2007 9:44 pm

aySs demişki;"kesinlikle cok dogru! Ozeillikle Amerika konusunda fazlasiyla katiliyorum. Amerikalilar dunyada kendilerinden baska kimsenin yasamadigini zannediyorlar.Televizyondaki haberler sadece Amerika uzerine. Dunyadan hicbir haber verilmiyor. Resmen uyutuluyor insanlar."

Ya zaten onlar dünyayı kntrol edio yani ne bekliosnki...Onlr dierlerinn yaşamadıını düşünmüolar tam tersi dierlerinn yaşadıını gayet ii bliolar bide üstüne onları sömürüolar
a.y.s
Yeni Genc
Yeni Genc

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: Geri: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyPaz Eyl. 16, 2007 3:39 pm

ben amerikan halkindan bahsediyorum Bush'dan degil. Amerika halki burunlari havada bi halk oldugu icin kendilerinden baskasini bilmiyorlar demiyorum ben gercekten insanlar haberdar edilmedigi icin diger insanlarin nasil yasadiklarindan hangi ulkenin ne durumda oldugundan haberleri yok diyorum. Yani bu Amerikanın politikasi... Bu politikaya karsiyim ama Amerika halkinin bunda sucu yok sucu olan bu politikayi uygulayanlar yani Amerikayi yonetenler. Soylemek istedigim bu...
posteriti
Moderator
Moderator
posteriti

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: Geri: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyPaz Eyl. 16, 2007 3:56 pm

of nasıl bilmiolar ya dünyada sadece amerikan ırkımı var sanıolar. bazı senin gibi konuşanlarda orda türklerin hepsi islamcı teröristtir dio. aemrikan kanallarında başka ülkeler çıkmıomu.

En son tarafından Paz Eyl. 16, 2007 4:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
GÜRKAN
Genel Moderator
Genel Moderator
GÜRKAN

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: Geri: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyPaz Eyl. 16, 2007 4:00 pm

posteriti demiş ki:
of nasıl bilmiolar ya dünyada sadece amerikan ırkımı var sanıolar. bazı senin gibi konuşanlarda orda türklerin hepsi islamcı teröristtir dio. aemrikan kanallarında başka ülkeler çıkmıomu.
amerikan ırkı Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mehmet Can
Karizma Genc
Karizma Genc
Mehmet Can

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: Geri: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyPaz Eyl. 16, 2007 4:14 pm

Amerika dünyada başka insanlar olduğunu biliyo ama ilgilenmio Evil or Very Mad , ya da çıkarına gelirse ilgileniyo...Twisted Evil
*anil
2. Baskan
2. Baskan
*anil

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: Geri: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyPaz Eyl. 16, 2007 7:10 pm

bilmez olurlarmi tabiki farkindalar ama onlari ilgilendirmiyor yani anlatılmak istenen sey amerikan halkının sanki sadece kendileri varmıs gbi davranmasi dunyanin geri kalaniyla ilgilenmiyorlar onlar icin onemli olan sadece kendi ulkeleri..
mali
Moderator
Moderator
mali

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: Geri: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyPaz Eyl. 16, 2007 8:27 pm

hmm
grkem
Mocha Genc
Mocha Genc
grkem

tek soruluk anket Empty
MesajKonu: Geri: tek soruluk anket   tek soruluk anket EmptyPaz Eyl. 16, 2007 9:29 pm

kahrolsun amerikan emperyalizmi Evil or Very Mad

tek soruluk anket
1 sayfadaki 1 sayfası